Oferty kredytów gotówkowych.

photo__43_.jpg Kredyt Gotówkowy w Deutsche Banku.

Dobry kredyt gotówkowy, to taki którego koszt będzie jak najmniejszy i którego RRSO będzie również jak najmniejsze. Im niższa jest Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania tym koszta takiego kredytu będą mniejsze. Sprawdźmy trzy różne oferty kredytów gotówkowych i porównajmy je ze sobą. Kredyt gotówkowy jaki oferuje nam Deutsche Bank nosi nazwę db Kredyt gotówkowy. Jest to oferta z jednym z lepszych ofert na rynku i warto ją przeanalizować, jeżeli właśnie szukamy kredytu na jak najlepszych warunkach. Najlepiej sprawdzimy warunki oferty na konkretnym przykładzie. Pożyczając w banku kwotę 1500 złotych na okres dwunastu miesięcy kredyt będzie nas kosztował 195 złotych. Ma na niego wpływ między innymi Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania, która jest równa 28,23%. Rata miesięczna jaką wyliczy nam bank będzie równa 141,23 złote. Oferta jest godna uwagi i znalazła się na liście dwunastu najlepiej opłacalnych kredytów gotówkowych. W zestawieniu zajęła zaszczytne trzecie miejsce.

iGotówka w BGŻ BNP Paribas.

Czwarte miejsce w rankingu zajęła iGotówka jaką oferuje nam BGŻ BNP Paribas. Pożyczając tutaj tą samą kwotę 1500 złotych na okres dwunastu miesięcy kredyt będzie nas kosztował więcej, bo 219,59 złotych. RRSO w tym przypadku niewiele się różni, gdyż wynosi 28,42%. Rata miesięczna jaką będziemy wpłacać będzie równa 144 złote i tym samym jest o niecałe trzy złote większa od oferty Deutsche Banku. Różnica nie jest co prawda duża, ale przez cały okres kredytowania kwota ta wynosi już ponad trzydzieści złotych. Niby nie dużo, ale jednak. W ramach tej oferty można maksymalnie liczyć na pożyczkę w wysokości 120 tysięcy złotych z okresem kredytowania wynoszącym 84 miesiące. W takim przypadku RRSO będzie mniejsze i wyniesie niecałe jedenaście procent.

Kredyt gotówkowy w mBanku.

Kolejna z ofert najlepszych kredytów gotówkowych to oferta jaką przygotował mBank. Porównując tą ofertę z poprzednimi sprawdźmy ją na takim samym przykładzie. Biorąc kredyt w wysokości 1500 złotych na okres dwunastu miesięcy bank wyliczy nam całkowity koszt kredytu na kwotę 280 złotych. Rata kredytu będzie równa 148 złotych i będzie wyższa od dwóch wyżej prezentowanych ofert. Jak wiadomo na koszt kredytu ma bezpośredni wpływ Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania. W tej ofercie jest ona dosyć wysoka i sięga prawie czterdziestu procent. Decydując się na ofertę mBanku można liczyć na kredyt w wysokości 150 tysięcy złotych. Zaletą jest bardzo długi okres kredytowania, który wynosi aż 96 miesięcy. Przy maksymalnych założeniach koszt kredytu będzie wynosił nieco ponad 90 tysięcy złotych, a rata miesięczna przekroczy 2500 złotych. Jeśli interesują Cie lokaty to sprawdź porównywarka lokat - przenieś się tu.